JHT EDUSTUS JHT A-NUORET JHT B JHT C1 JHT C2 JHT D1 JHT D2 JHT E1 JHT E2 JHT F1 JHT F2 JHT G LUISTELU/LEIJONAKIEKKOKOULU JHT NAISET

JHT A-nuoret

JOUKKUEINFO PELAAJAT JA TOIMIHENKILÖT OTTELUT

JOUKKUEEN TULEVAT OTTELUT

27.01.2018 klo 17:30, A-Nuorten Alueliiga
JHT A vs Sport Akatemia

03.02.2018 klo 14:30, A-Nuorten Alueliiga
Rockets vs JHT A

04.02.2018 klo 13:00, A-Nuorten Alueliiga
Pingviinit vs JHT A

10.02.2018 klo 12:00, A-Nuorten Alueliiga
Ahmat vs JHT A

24.02.2018, A-Nuorten Alueliiga
JHT A vs Ahmat

03.03.2018, A-Nuorten Alueliiga
Sport Akatemia vs JHT A

11.03.2018, A-Nuorten Alueliiga
JHT A vs Pingviinit

17.03.2018, A-Nuorten Alueliiga
JHT A vs Ahmat

TULOKSET

5 - 3

21.01.2018 klo 10:40, A-Nuorten Alueliiga
JHT A vs Rockets

5 - 5

20.01.2018 klo 12:50, A-Nuorten Alueliiga
JHT A vs S-Kiekko

10 - 8

14.01.2018 klo 12:30, A-Nuorten Alueliiga
Ahmat vs JHT A

5 - 2

07.01.2018 klo 17:30, A-Nuorten Alueliiga
S-Kiekko vs JHT A

5 - 7

10.12.2017 klo 16:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
S-Kiekko vs JHT A

4 - 5

09.12.2017 klo 13:30, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Ahmat vs JHT A

3 - 6

02.12.2017 klo 15:30, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Ässät Akatemia

5 - 3

01.12.2017 klo 20:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Ahmat

3 - 5

26.11.2017 klo 14:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Sport Akatemia vs JHT A

1 - 7

25.11.2017 klo 15:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs S-Kiekko

7 - 6

19.11.2017 klo 12:50, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Sport Akatemia

4 - 6

18.11.2017 klo 18:45, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Ahmat

7 - 2

12.11.2017 klo 12:30, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Pyry vs JHT A

6 - 4

11.11.2017 klo 15:15, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Kisa-Eagles vs JHT A

3 - 2

05.11.2017 klo 14:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Sport Akatemia

6 - 2

29.10.2017 klo 14:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Ässät Akatemia vs JHT A

12 - 2

28.10.2017 klo 17:15, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Lukko Team vs JHT A

1 - 6

21.10.2017 klo 12:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Ahmat vs JHT A

4 - 5

14.10.2017 klo 18:50, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs S-Kiekko

4 - 2

07.10.2017 klo 20:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
Sport Akatemia vs JHT A

1 - 8

01.10.2017 klo 13:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Lukko Team

2 - 9

30.09.2017 klo 16:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Pyry

2 - 6

17.09.2017 klo 12:00, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
JHT A vs Kisa-Eagles

9 - 4

16.09.2017 klo 18:30, Nuorten Suomi-sarja karsinta, lohko 1
S-Kiekko vs JHT A

4 - 8

09.09.2017 klo 13:00, Harjoitusottelu
Ahmat A vs JHT A

3 - 3

02.09.2017 klo 12:00, Harjoitusottelu
JHT A vs Sport Akatemia

7 - 9

19.08.2017 klo 12:00, Harjoitusottelu
JHT A vs Ahmat A



< Takaisin edelliselle sivulle

Tulevat ottelut

27.01.2018
G korttelikiekko, Laaksot-Raahe
JHT -10 valk vs Pypo

27.01.2018
G korttelikiekko, Laaksot-Raahe
JHT -10 sin. vs Cowboys Vihreä

27.01.2018
G korttelikiekko, Laaksot-Raahe
Cowboys Vihreä vs JHT -10 valk

27.01.2018
G korttelikiekko, Laaksot-Raahe
HaU M vs JHT -10 sin.

Viimeisimmät ottelut

21.01.2018 klo 18:30
D1 A, jatkosarja lohko 1
JHT S vs RJK R  5 - 3

21.01.2018 klo 15:15
B-Nuorten Suomi-Sarja
KKP/Kiekko-Laser Akatemia vs JHT

21.01.2018 klo 10:40
A-Nuorten Alueliiga
JHT A vs Rockets  5 - 3

20.01.2018 klo 20:15
D2 AAA Jatkosarja Lohko 1
K-Laser pun vs JHT  22 - 1